Хмельницькі абітурієнти не в змозі подати заяви до ВИШів

Подати документи в електронному вигляді, принаймні сьогодні, у Хмельницькому проблематично
Depo.
11 липня 2016 16:16
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі абітурієнти не в змозі подати заяви до ВИШів
Хмельницькі абітурієнти не в змозі подати заяви до ВИШів

11 липня у ВУЗах України офіційно стартувала вступна компанія, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на podilska.infо.

Цього року подати документи на вступ можна виключно в електронному вигляді. Зробили це для того, аби мінімізувати документообіг та уникнути черг.

Але, подати документи у такий спосіб, принаймні сьогодні проблематично.

Інтернет-ресурс "Електронна освіта", працює з перебоями.  за словами технічних працівників такі перебої викликані великим напливам бажаючих зареєструватися.

У ВИШах радять не поспішати, адже вступна кампанія триватиме 16 днів.

Зачекати можна з інших міркувань. Як пояснив голова приймальної комісії одного із хмельницьких ВУЗІв, вони будуть бачити сформований рейтинг, це дозволить обрати пріорітет і дасть більше шансів вступити на Держзамовлення.

За умови нормального функціонування сайту, подати документи можна за 5-10 хвилин. Достатньо на сайті "Електронна освіта" зареєструватися і створити власний кабінет. Заповнити форму і завантажити відсканований додаток до атестата.

У кого немає доступу до інтернету може подати завки до вступу у будь-якому ВУЗі. У приймальних комісіях облаштували спеціальне місце з Інтернетом та сканером. Фахівці допоможуть подати документи у будь-який ВУЗ України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та