ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницька влада хоче “зафіксувати” варість цукру

Ціну цьогорічного “солодкого стратегічного” продукту збираються зафіксувати на рівні 15 гривень за кілограм
Depo.
21 жовтня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua
Хмельницька влада хоче “зафіксувати” варість цукру
Хмельницька влада хоче “зафіксувати” варість цукру

Хоча держава й не регулює вартість продуктів харчування, в області намагаються вплинути на цей процес, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією НГП. 

“Нині немає державного регулювання цін на жодні продукти. Це стосується хліба, цукру, олії. Держава дала можливість ринку самостійно формувати ціни. Більше того Аграрний фонд уже не може здійснювати інтервенції борошна, що дозволяло здешевлювати передовсім вартість соціального хліба. Тепер ця структура перейшла виключно на комерційні поставки”, – пояснив кореспонденту НГП заступник голови Хмельницької облдержадміністрації з питань АПК Володимир Кальніченко.

Вартість цукру, як і низки інших продуктів, зросла минулого місяця знов. Кілограм цукру вартує від 16 гривень за кілограм і більше.

Проте, місцева влада сподівається на його здешевлення через те, що відпускна вартість цього продукту на наших завода-виробниках нижча.

Так, чиновник зауважує, що середня ціна цукру в області становить 13,14 грн/кг. А відпускна ціна на Красилівському цукровому заводі становить 12,7 грн/кг.

 

 

 

 

 

Більше про ціни в краї читайте на сайті Depo.Хмельницький.