ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницька Рада Майдану мало не пересварилася вщент

Причиною стали представники "Батьківщини", що сфальсифікували документи
Depo.
11 вересня 2015 07:45
ФОТО: depo.ua
Хмельницька Рада Майдану мало не пересварилася вщент
Хмельницька Рада Майдану мало не пересварилася вщент

До того ж майданівці говорять про необхідність фільтраціі виборчих списків "Батьківщини", повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на НГП.

На останньому засіданні Ради Майдану викрили "липові" звернення, які один з її членів від імені всієї ради відправляв до штабу Юлії Тимошенко з проханням почистити списки місцевих партійців. До звернення був доданий перелік тих, кого на думку відправника слід виключити та список нових партійців, що начебто гідні бути в лавах "Батьківщини".

Окрім того під текстом звернення був сфальсифікований підпис головуючого майданівців Аліма Міщука.

"Майданівці наполягають на тому, що всіх кандидатів у списки Батьківщини необхідно пропускати через сито чесності та справедливості. Та закликають "по-господарськи підійти до формування списків майбутніх кандидатів у депутати в області та місті Хмельницькому. Якщо партія хоче побороти корупцію у державі вона повинна на 100% обновити список кандидатів в Хмельницькій області"", - заявив Алім Міщук.

Ті ж, хто написали таке звернення та підписали його чужим ім'ям своєї провини не визнають.

Алім Міщук найбільше обурився тим, що члени люстраційного комітету перевищили свої повноваження та відправили лист до Тимошенко з його підробним підписом. Окрім того він вважає, що не всі депутати від "Батьківщини" заслуговують на фільтрацію.

Про громадську активність в області читайте на порталі khm.depo.ua.