Хмельницька поліція отримала пересувну криміналістичну лабораторію

Хмельниччина - одна з перших областей, де функціонуватимуть такі лабораторії
Depo.
23 вересня 2016 09:44
ФОТО: depo.ua
Хмельницька поліція отримала пересувну криміналістичну лабораторію
Хмельницька поліція отримала пересувну криміналістичну лабораторію

На базі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області почала функціонувати одна з небагатьох в Україні пересувна криміналістична лабораторія, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі облполіції, така лабораторія вкрай необхідна для оперативного, повного та якісного огляду місця події по тяжких, особливо тяжких та резонансних злочинах, фіксації слідчо-розшукових заходів.

Мобільна лабораторія має усе необхідне обладнання аби розширити спектр виявлених та вилучених на місці скоєння злочину слідів.

В комплектацію автомобіля входять спецвалізи з усім необхідним для зняття вібитків, збирання та зберігання запахових слідів та слідів біологічного походження.

За допомогою спеціальних засобів для невидимого маркування (воскових олівців, спеціальних маркерів та експертного освітлення), що містяться у валізі "Хабар-3", можливо фіксувати факти отримання незаконної винагороди чи вимагання, кишенькові крадіжки й виявляти осіб, причетних до цього, а також маркувати предмети з метою захисту від крадіжки, фальсифікації чи підміни.

Автомобіль також укомплектований усіма необхідними засобами огородження. Для безпеки та огляду на відкритій місцевості у темну пору доби мобільна лабораторія оснащена генератором, прожекторами, люмінісцентними конусами та жилетами.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт