Хмельницька поліція і фізкультурники опікуватимуться здоровим розвитком дітей

У Хмельницькому поліція та ФСТ "Динамо" підписали Меморандум про співпрацю
Depo.
31 серпня 2016 10:52
ФОТО: depo.ua
Хмельницька поліція і фізкультурники опікуватимуться здоровим розвитком дітей
Хмельницька поліція і фізкультурники опікуватимуться здоровим розвитком дітей

У Хмельницькому відбулося підписання Меморандуму між обласною організацією ФСТ "Динамо", ГУНП в Хмельницькій області та Управлінням патрульної поліції у м. Хмельницькому про співпрацю у сфері організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів для дітей, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі облполіції,  метою підписання цього документу є консолідація зусиль сторін-підписантів і спрямування їх на реалізацію державної політики в сфері захисту прав дітей шляхом популяризації здорового способу життя.

У Меморандумі передбачено, що поліція та фізкультурно-спортивне товариство "Динамо" будуть готувати та впроваджувати спільні заходи, проекти і програми, які дозволять залучати дітей до фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів, забезпечувати їх змістовним дозвіллям та відпочинком, як альтернативою "вуличному" вихованню, протиправному та асоціальному способу поведінки.

Презентація проекту, який Хмельницькому випала честь реалізовувати першим по Україні, відбудеться 1-го вересня на базі однієї зі шкіл міста, яка має спортивну спрямованість.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та