ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницька облрада потребує півтора мільйона на заміну системи "Віче"

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар поскаржився депутатам на зношеність системи для голосування "Віче"
Depo.
20 серпня 2015 16:39
ФОТО: depo.ua
Хмельницька облрада потребує півтора мільйона на заміну системи "Віче"
Хмельницька облрада потребує півтора мільйона на заміну системи "Віче"

Як повідомляє Depo.Хмельницький, сьогодні під час засідання сесії Хмельницької обласної ради, деякі депутати попросили виводити на електронне табло голосування кожного депутата за проекти рішення.

Зокрема, депутат Світлана Лікомська зауважила, що її голосування на попередньому пленарному засіданні за Сатанівську селищну об'єднану територіальну громаду у підсумку не було враховане.

Голова облради Іван Гончар, у свою чергу озвучив суму, яка необхідна для заміни системи для голосування "Віче". За його словами, на це потрібно не менше як півтора мільйона гривень.

"Наша система для голосування працює на грані фантастики. Я навмисне не порушував питання про її заміну, щоб не сколихнути суспільство. Між іншим, комп'ютери, за якими працюють в раді, - найстаріші в Україні. Якщо хтось з депутатів наполягає, давайте виділимо з бюджету кошти і закупимо таку систему, яка проводитиме фото і відеофіксацію робочого місця кожного обранця", - сказав голова ради Гончар.

Посадовець додав, що діюча система для голосування "Віче" в сесійному залі облради вдвічі вичерпала свій термін експлуатації.

Більше про рішення сесії - на khm.depo.ua