Хмельницька облрада перерозподіляє бюджет

50 з гаком мільйонів гривень перевиконання бюджету "йдуть" на різні галузі
Depo.
19 жовтня 2016 10:29
ФОТО: depo.ua
Хмельницька облрада перерозподіляє бюджет
Хмельницька облрада перерозподіляє бюджет

Питання внесення змін до обласного бюджету на поточний рік стало найдискусійнішим у підготовці до сесії, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Президія обласної ради розглянула питання, які будуть винесені на чергове пленарне засідання. Їх, до слова майже сім десятків.

Депутати мають додатково розподілити понад 50 мільйонів гривень, які, головно з’явилися через перевиконання бюджету. Сам же механізм перерозподілу викликав у депутатів цілу дискусію.

"Нам потрібно визначити єдину методику, - заявив Сергій Іващук. - А в нас так - можемо дати на квартиру родині загиблого в АТО, яка мешкає в одному районі, а не можемо додати 200 тисяч гривень на квартиру іншій родині. Має бути якийсь зрозумілий та прозорий підхід."

"Наша комісія - з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин, внесла чимало пропозицій, але я не бачу ніяких змін," - заявив Олег Скринчук.

Іван Гончар запропонував бюджетні питання розглядати на окремій сесії, а не серед десятків інших питань. Колеги з ним погодилися і, не виключено, що на найближчих сесіях розглянуть подібне рішення.

Суперечки точилися та завершилися виступом керівника Департаменту фінансів Хмельницької облдержадміністрації Сергія Пенюшкевича.

"Ще стільки пропозицій депутатів ще ніколи не було враховано, - заявив головний фінансист області. - Про те практика показує, що чим більше пропозицій враховано, тим більше незадоволених. Щодо механізму розподілу, то він прописаний в Бюджетному кодексі."

Із 50 мільйонів гривень, які має перерозподілити обласна рада, найбільше - 18,9 мільйонів гривень, отримає охорона здоров’я  - здебільшого на придбавання дороговартісного обладнання. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт