Хмельницька облдержтелерадіокомпанія припинила своє існування

"Поділля-центр" зняли з реєстрації як юридичну особу в статусі ОДТРК
Depo.
30 червня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua
Хмельницька облдержтелерадіокомпанія припинила своє існування
Хмельницька облдержтелерадіокомпанія припинила своє існування

Хмельницька ОДТРК втратила статус юридичної особи. Відповідний запис внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Суспільне мовлення".

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко зауважує: "Хмельницька ОДТРК, як і всі обласні державні телерадіокомпанії, реформована у філію НТКУ, і тепер працює як регіональна дирекція."

Генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія на своїй сторінці у Facebook зазначив, що проблемних процесів, як от закриття юросіб ОДТРК у реформуванні НТКУ безліч, і кожен з них не дозволяє продовжувати реформу.

Нагадаємо, 15 березня народні депутати з Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики зареєстрували законопроект № 4232 "Про внесення змін до Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення" (щодо порядку приєднання ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм"). За чинним законодавством, "Укретелефільм", Національна радіокомпанія України, державна телерадіокомпанія "Культур" та всі обласні й регіональні державні телерадіокомпанії мають спершу приєднатися до НТКУ, після чого на їхній базі має бути створено НСТУ.

На офіційному є сайті "Поділля-центр" наразі ніяких змін не опубліковано.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та