Хмельницька облдержадміністрація "нахімічила" на півмільйона гривень

Порушення стосуються компенсації за сільськогосподарську техніку
Depo.
14 червня 2016 13:53
ФОТО: depo.ua
Хмельницька облдержадміністрація "нахімічила" на півмільйона гривень
Хмельницька облдержадміністрація "нахімічила" на півмільйона гривень

Прокуратура Хмельниччини попередила незаконне відшкодування ТОВ понад півмільйона гривень бюджетних коштів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Працівники прокуратури Хмельницької області виявили порушення вимог законодавства про захист економічної конкуренції в діяльності Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації під час прийняття у 2013 році Порядку використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються на часткову компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки, доїльного та холодильного обладнання вітчизняного виробництва.

"Відповідно до положень цього Порядку, визначено компенсувати з обласного бюджету товариству з обмеженою відповідальністю "Хмельницька обласна машинно-технологічна станція" 70% вартості придбаної, а іншим покупцям – лише 30%. Як з’ясувалось, на 2016 рік на виконання вказаного Порядку існувала ще й заборгованість Департаменту агропромислового розвитку перед ТОВ у сумі більше 536 тисяч гривень як компенсація з обласного бюджету," – пишуть в прес-службі відомства.

В інтересах держави правоохоронці звернулися до окружного адміністративного суду з позовом про визнання протиправними та скасування рішень щодо необхідності компенсації товариству коштів за придбану сільськогосподарську техніку.

Позовні вимоги повністю задовільнив суд, чим попереджено незаконне використання понад півмільйона гривень бюджетних коштів.

Рішення суду вже набрало законної сили.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та