ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницька міська рада відсьогодні має контроль за будівництвом у місті

Депутати затвердили створення нового управління
Depo.
26 серпня 2015 17:28
ФОТО: depo.ua
Хмельницька міська рада відсьогодні має контроль за будівництвом у місті
Хмельницька міська рада відсьогодні має контроль за будівництвом у місті

Як раніше повідомляв Depo.Хмельницький Хмельницька міська рада мала намір створити нове управління та повернути функції контролю за будівництвом до міськради. Пропозиція про створення нового управління була висунута заступником міського голови Андрієм Капурою на розгляд виконкому ще 23 липня.

І ось сьогодні депутати Хмельницької міської ради утворили управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськради зі штатом 6 працівників.
За це рішення сьогодні проголосувала більшість депкорпусу на черговій сесії.

Рішення приймали при повторному голосуванні,після гострої дискусії в.о. мера Костянтин Чернилевський наголосив, що у березні сесія прийняла звернення, яким вбачала корупційну дільність обласного підпрозділу Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

На підтвердження цієї гіпотези депутат  Іван Бухал сказав на сесії, що з часів президенства Януковича продовжують діяти негласні корупційні схеми: 5 доларів за квадратний метр бере обласне ДАБІ.

Депутат Олександр Кізляр вважає, що зі створенням управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськради вдасться виробити дієвий механізм впливу на незаконне будівництво у Хмельницькому.

І , зрештою, Костянтин Чернилевський вкотре згадав дві забудови, яким виконком скасував містобудівні норми: ТРЦ "Квартал" за адресою Кам`янецька, 17 ("на 6,70 м забудовник вийшов за червону лінію") і будівницто житлового будинку за адресою, вул. Нижня Берегова, 2\4б ("три метри від підтримали на виконкомі 23 липня.

Більше про життя Хмельницького читайте на khm.depo.ua.