Хмельницька аптека безкоштовно ремонтуватиме велосипеди хмельничанам

У Хмельницькому з’явиться безкоштовна ремонтна станція для велосипедів
Depo.
9 липня 2016 11:11
ФОТО: depo.ua
Хмельницька аптека безкоштовно ремонтуватиме велосипеди хмельничанам
Хмельницька аптека безкоштовно ремонтуватиме велосипеди хмельничанам

Вже наступного тижня у Хмельницькому встановлять першу безкоштовну стійку для ремонту велосипедів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Ініціатором встановлення виступила Хмельницька міська перша аптека. Як зазначила маркетолог мережі Олена Малиновська, таким чином в аптеці підтримують та пропагують здоровий спосіб життя. Якщо станція користуватиметься попитом у велосипедистів, вона не виключає можливості встановлення ще декількох таких стійок у Хмельницькому. Також у найближчі дні біля всіх аптек будуть встановлені велопарковки.

На ній можна буде підкачати колесо, скористатись набором шестигранних ключів, викрутками, великим та маленьким розвідним ключем. Ремонтну велостійку встановлять 14 липня біля першої аптеки на Кам'янецькій, 38.

Самі велосипедисти схвалюють інновацію. За словами головного координатора Велодня у Хмельницькому Сергія Петровича, це класна соціальна ініціатива. Адже багато велосипедистів не возять із собою насос або ремонтний комплект, а пройтись з велосипедом навіть 2 км – буває важко. Також за допомогою неї можна буде підкачати колесо на дитячому візочку або ж футбольний м’яч.

Стійка буде встановлена у самому центрі міста. Скористатися зможуть усі охочі. На відкритті велосипедисти проведуть невеличкий майстер-клас з користування стійкою, а аптека розіграє призи для присутніх.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та