UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельницькрибоохоронці попереджають замор риби

Вже відібрали проби води у створах річок Кудрянка та Південний Буг на вміст розчиненого у воді кисню

Хмельницькрибоохоронці попереджають замо…

Про це повідомляють у Хмельницькрибоохороні, передає Depo.Хмельницький.

З метою попередження замору риби, працівники Хмельницькрибоохорони, Держекоінспекції та зональної спецдержлабораторії ветмедицини з хвороб прісноводних риб і інших гідробіонтів відібрали проби води у створах річок Кудрянка та Південний Буг на вміст розчиненого у воді кисню. За результатами дослідження, явищ замору риби не виявили.

В зимовий період, внаслідок покриття водойм льодом, що затримує доступ кисню, можливі явища задухи та загибелі риби. Для життєзабезпечення водних біоресурсів розчинність кисню у воді має бути близько 4-5 мг/л.

Крім цього, інспекторський склад Хмельницькрибоохорони та рибалки-любителі проводять рибоохоронні заходи - прорубують ополонки та встановлюють снопи з очерету.

Хмельницькрибоохорона закликає рибалок-любителів, товариств мисливців та рибалок, орендарів водних об'єктів і всіх, кому небайдужа доля мешканців наших водойм - приєднуватися до порятунку риби від задухи в зимовий період.

Довідково: Замор риби - масова загибель риби від задухи в результаті кисневого голодування, викликаного недоліком або повною відсутністю розчиненого у воді кисню або появи у воді отруйних речовин. Серед основних заходів, які можуть покращити кисневий режим та попередити задуху є: прорубування ополонок, виставлення в них снопів з рослинності (осока), збільшення проточності водойми та штучна аерація.

Нагадаємо, цього місяця рибалка з Хмельниччини захворів на ботулізм після частування родичем пійманим толстолобом у Південному Бузі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme