Хмельницький театр ім.Старицького очолив заступник директора обласної філармонії

У конкурсі на посаду директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького переміг Андрій Ковальчук

Напередодні відбулося засідання засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облради .

На посаду очільника театру претендували четверо учасників конкурсу, тож на початку засідання члени комісії заслухали Івана Березовського, Андрія Ковальчука, Євгенію Пивоварову та Галину Шпулак. З кандидатами на зазначену посаду провели співбесіди, заслухали їх проекти програм розвитку театру на один і п'ять років.

Серед чотирьох кандидатів на посаду директора Хмельницького обласного академічного театру таємним голосуванням члени комісії підтримали кандидатуру Андрія Ковальчука. За нього проголосувало п'ятеро членів комісії, два голоси віддали Івану Березовському, один - Галині Шпулак.

Відповідно до Закону України "Про культуру" протокол конкурсної комісії буде направлено голові обласної ради для призначення Андрія Ковальчука директором Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького на новий термін та підписання з ним контракту.

Нагадаємо, конкурс на обрання нового директора проходив у два етапи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #конкурс