Хмельницький рибоохоронний патруль виявив на Дністрі понад півкілометра сіток (ФОТО,ВІДЕО)

Усі водні біоресурси, які потрапили у пастку, інспектори відпустили. Серед врятованих були і червонокнижні веризуби

Інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили 7 заборонених знарядь лову, довжиною 670 метрів, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

29 грудня інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля здійснювали рибоохоронні заходи на Дністровському водосховищі.

Поблизу села Гораївка, що у Кам'янець-Подільському районі вони помітили на воді ознаки того, що під водою можуть бути виставлені браконьєрські знаряддя лову.

Під час детальної перевірки на воді поблизу таких населених пунктів: с.Каштанівка, с.Колодіївка, смт. Стара Ушиця інспектори зняли 7 заборонених знарядь лову, загальною довжиною 670 метрів. Усі водні біоресурси, які потрапили у пастку, інспектори відпустили. Серед врятованих були і червонокнижні веризуби.

На всі сітки склали безгосподарські акти. Заборонені знаряддя лову конфіскували та знищать у встановленому законом порядку.

"Вилов водних біоресурсів забороняється із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, а також способом багріння (т.зв. "косіння" риби), спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм," - наголошує начальник Хмельницького рибиоохоронного патруля Андрій Полудняк.

Нагадаємо, за попередній тиждень рибоохоронці Хмельниччини вилучили більше 100 кг риби та браконьєрське знаряддя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький