ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькій міськраді дали два місяці, аби навести лад з орендною платою для фінустанов

Антимонопольники рекомендували міськраді встановити на однаковому рівні відсотки орендних ставок за площі загального користування для об'єктів комунальної власності міста Хмельницького

Depo.
16 травня 2018 11:28
ФОТО: depo.ua

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало Хмельницькій міській раді встановити на однаковому рівні відсотки орендних ставок за площі загального користування для об'єктів комунальної власності міста Хмельницького, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу АМКУ.

Рішенням Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11 "Про впорядкування управління об'єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького" було встановлено 40% орендної ставки за розміщення фінансових установ. Окремим пунктом цього рішення було встановлено 10% орендної ставки за розміщення відділень ВАТ "Державний ощадний банк України".

Встановлення Хмельницькою міською радою різних відсотків розміру орендних ставок за площі загального користування для об'єктів державних банків ущемляє інтереси тих орендарів, які сплачують більшу орендну плату.

Відділення рекомендувало Хмельницькій міській раді припинити антиконкурентні дії, внаслідок яких окремим суб'єктам господарювання надаються переваги, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до спотворення конкуренції.

Про результати розгляду рекомендацій Хмельницька міська рада повинна проінформувати відділення протягом двох місяців.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook