Хмельницький два дні гуляє (ФОТО, ВІДЕО)

Хмельницький святкує 587-му річницю із дня першої писемної згадки про місто

В обласному центрі вже два дні поспілю людной гамірно. Місто відзначає 587-му річницю із дня першої писемної згадки, передає Depo.Хмельницький.

На пішохідній зоні вирує ярмарок товарів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, фудкорт. У кількох наметах розмістилися волонтерські організації, кошти, виручені якими, будуть використані на потреби бійців на війні.

Працюють фотозони, виставка робототехніки, презентували проекти майбутнього, виставки творчих колективів міста, шкіл, військових частин, арт-шоу тощо

Окрім торгівлі-ярмарку, всіляких концертів-вистав відзначилися й кількома врочистими соціально значущими подіями.

Насамперед вшанували полеглих захисників Вітчизни, подарували автомобіль для велоспортсменів, придбаний за кошти місцевої казни міста, погаили поштовий штемпель, випущений до річниці з дня першої письмової згадки про Хмельницький.

На головній сцені міста нагородили людей, яким присвоєно звання "Почесний громадянин міста", з них - чотирьох посмертно; воїни-добровольці отримали посвідчення, що дають право на пільги в місті;
п'ятьом учасникам АТО вручив сертифікати на придбання житла.

Окрім того, три родини комунальників отримали ключі від квартир; вручили нагороди за благоустрій будинків та садиб, привітали лауреатів премій в галузі журналістики та премії ім. Богдана Хмельницького.

Два вечори поспіль біля кінотеатру ім. Шевченка - концерти та виступи відомих гуртів.

Відео Vadym Babiy

Нагадаємо, традиційно на День міста проїзд в тролейбусах - безкоштовиний.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький