Хмельницький долучається до Альянсу міст Шовкового шляху (ФОТО)

Сьогодні в мерії підписали Меморандум про взаєморозуміння між Альянсом міст Шовкового шляху та містом Хмельницький

В обласному центрі перебуває делегація представників Китаю, передає Depo.Хмельницький.

Іноземцям презентували інвестиційний потенціал міста та галузеві можливості співпраці. Обговорили низку питань щодо налагодження співпраці китайських підприємств з логістичними компаніями, промисловими та торгівельними підприємствами міста.

Спочатку китайців ознайомили з перспективними можливостями Хмельницького, потому гості презентували свої ідеї, які могли б реалізувати на території Хмельницького.

І насамкінець зустрічі відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Альянсом міст Шовкового шляху та містом Хмельницький.

Делегацію з Китаю представляли Генеральний секретар Альянсу міст Шовкового шляху У Бісю, голова правління підприємства Цзян Венчао та генеральний менеджер ще одного підприємства Жанг Чуанг. Обидвоє представляють місто Yiwu - одне з найбільших міст-площадок міжнародної торгівлі. Водночас найбільший центр оптової торгівлі світу. Понад 2,6 млн кв.м займає Центр торгівлі. Хмельницький гості вибрали, маючи спільні риси.

"З пані У Бісю підписали Меморандум про співробітництво між Хмельницьким та містами Альянсу Шовкового шляху, - коментує міський голова Олександр Симчишин. - Меморандум передбачає співпрацю в сферах економіки, торгівлі, бізнесу. Проведення виставок, заходів, представлення місцевих підприємств серед ділових кіл Китаю, спільні заявки на гранти. Спільні проекти в галузі культури та туризму.

Для подальшої можливої співпраці з Альянсом міст Шовкового шляху далі вже більш предметно розпочнеться двостороннє обговорення перспектив.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook