Хмельницький базарник приховав майже два млн грн готівки, отриманої від продажу килимів

Працівники фіскальної служби перевірили роботу ангару на речовому ринку, з якого жваво здійснюється торгівля килимами

Днями працівники управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області провели фактичну перевірку на речовому ринку в обласному центрі, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС.

Перевірили підприємця, який здійснює торгівлю килимами в ангарі по вул. Геологів на предмет оформлення трудових відносин з найманими працівниками, а також щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, здійснення розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій, свідоцтв тощо.

Як виявилося, у підприємця, оформленого як ФОП на спрощеній системі оподаткування, працює шестеро найманих працівників. Робітники усі офіційно оформлені, хоч і з зарплатою на рівні мінімальної. Тож у питанні трудових відносин у перевіряючих не було претензій до підприємця.

Проте без порушень таки не обійшлося: комерсант за допомогою шести своїх підлеглих збував турецькі килими хмельничанам успішно та жваво, а от заносити отриману готівку до Книги обліку доходів платників єдиного податку якось забував. Тож протягом двох років приховав неоподаткованої готівки аж на 1,8 мільйона гривень.

На підприємця буде накладена фінансова та адміністративна відповідальність у вигляді штрафів, розміри яких визначать податківці відповідно до вимог чинного законодавства та нормативних документів.

Нагадаємо, перевіряльників, що навідалися із перевіркою на швейний цех у Хмельницькому, відлупцювали.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook