Хмельницькі свободівці поволі перетворюються на клонів Гереги

Як не дивно, але й свободівський мер Олександр Симчишин полюбляє поклоніння і приймає його

Depo.
13 березня 2017 22:15
ФОТО: depo.ua

Про невмирущий "совок в собі", тобто у високопосадовців місцевого рівня, опублікував допис в ФБ громадський активіст Андрій Попик, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Пам'ятаєте, як ми сміялись з Летави, де школярі дякували віршиками Герезі за підремонтовану школу? А на днях стало соромно, і за рідний Хмельницький," - пише Андрій.

Приводом для обурення стали врочистості з нагоди встановлення пластикових вікон за міською програмою співфінансування утеплення багатоквартирних будинків.

"Офіційна сторінка міської ради у Фейсбук гордо повідомляє: 9 березня мешканці будинку запросили на зустріч всіх тих, чия злагоджена робота вилилася у такий позитивний результат - Хмельницького міського голову Симчишина Олександра Сергійовича, директора МПП "Нові технології" Ткачука Віктора Миколайовича, заступника начальника управління ЖКГ Путіна Володимира Васильовича, працівників ЖЕК №6, - розповідає активіст. - І виставляють фотки, де міського голову мешканці вітають короваєм."

За словами Попика, весь цей маскарад організований депутатом цього округу, бо саме на його сторінці з'явилось перше це повідомлення - у Віталія Коліщака.

До слова, молодому обранцю чи не в спадок дістався мандат - від тата - Віктора Коліщака. Старший Коліщак має чималий досвід всілякої роботи на досить високих посадах і в виконавчій, і в представницькій владах області.

Автор же допису, не заспокоюючись, продовжує: "Люди досі не розуміють, що заплатили за вікна 50% грошей з власної кишені, і 50% - з міського бюджету - тобто теж з власної кишені."

Проте найбільше його дивує позиція самого мера і його свити: "Найстрашніше, що ні депутату, ні міському голові не соромно за весь цей цирк. Бо всі ті фотки карнавалу виставляють у Фейсбук. Я щиро вірив, що хтось з присутіх свободівців чи представників міської влади скаже прес-службі прибрати цю ганьбу зі стрічки."

На сам кінець в дописі неоптимістичний прогноз: "Поки ми не вб'ємо в українці архетип "директора колгоспу", доти будемо жити у совку."

Тему активно підхопили користувачі соцмереж, які чим далі, тим більше розчаровуються в ситуації, що виставляється на показ в місті.

Нагадаємо, практично півроку тому виникла, правда, трохи помпезніша, однак аналогічна ситуація з нардепом Олександром Герегою. Плекання "культу особи" проявилося на сільській шкільній лінійці, що "прикрасилася" одами на честь нардепа.

Читайте також: "Шевченко і Радянський Союз в Хмельницькому" - злободенна тема в соцмережах

Хмельницький журналіст закидає чиновникам "спотворення вшанування" Шевченка і називає покладання "осоружним явищем" місцевих чиновників

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері