Хмельницькі правоохоонці вшанували ветеранів органів внутрішніх справ

У Хмельницькому вшанували пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ

Напередодні Дня вшанування ветеранів системи МВС в ГУНП в Хмельницькій області відбулись урочисті заходи, під час яких діючі працівники поліції віддали шану своїм старшим колегам і наставникам, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в СК ГУНП, уже три роки поспіль 20 грудня працівники поліції по всій країні вшановують тих, хто присвятив своє життя служінню Закону, стояв на варті правопорядку та спокою громадян. Наказом МВС України саме цю дату визначено Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

Напередодні святкової дати в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області відбулись заходи, приурочені вшануванню пенсіонерів та ветеранів системи МВС.

Загалом на Хмельниччині нараховується більше 5,5 тисяч пенсіонерів органів внутрішніх справ, з яких понад 2000 - це ветерани, тобто ті люди, які чверть віку віддали службі в правоохоронних органах.

Під час урочистостей пенсіонерів системи МВС нагородили грамотами та подяками від імені начальника ГУНП, ветеранської організації та профспілки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція