Хмельницькі поліцейські показали дітям, як захищати Батьківщину

У дитячому таборі "Чайка" відбулась освітня акція "Місто професій"

Аби полегшити вибір фаху, хмельницькі поліцейські для 260 підопічних дитячого табору "Чайка" у Летичівському районі акцію "Місто професій", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облполіції.

До дійства долучилися також представники Національної академії державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, представники Хмельницького сервісного та науково-дослідного експертно-криміналістичного центрів, а також Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Тараса Шевченка.

Власне. копи продемонстрували дітям сучасну зброю, техніку і транспорт, яку використовують у своїй роботі правоохоронці, прикордонники та сервісні підрозділи МВС.

Крім того, дітей у захват привели виступи кінологічних команд з їхніми чотирилапими "поліцейськими", які продемонстрували відмінну дресуру та навички пошуку зброї та наркотичних речовин.

"Такі заходи - це тільки початок, вони вже пройшли у м. Кам'янці-Подільському, зараз - у Головчинцях, - зазначив начальник управління превентивної діяльності ГУНП Валентин Білянський. - Крім того, до кінця літа ми плануємо відвідати всі дитячі табори на території області, щоб діти подивилися, що таке поліція, чим вона займається, наскільки цікаво бути поліцейським і, можливо, хтось із них присвятить свою долю якраз правоохоронним органам".

Нагадаємо, нещодавно "Місто професій" вирувало у Хмельницькому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція