Хмельницькі піротехніки, виконавши свою місію на Чернігівщині, повернулися додому (ФОТО)

Понад 2 місяці хмельницькі сапери ліквідовували наслідки надзвичайної ситуації, що виникла на 6 арсеналі ЗСУ 

Про це інформують в прес-службі ДСНС області, передає Depo.Хмельницький.

Саме у День Святого Миколая - 5 піротехніків Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області повернулися з Чернігівщини. Понад 2 місяці хмельницькі сапери ліквідовували наслідки надзвичайної ситуації, що виникла 9 жовтня на 6 арсеналі Збройних Сил України поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Бійці загону спецпризначення у повному обсязі та у найкоротший термін виконали завдання з розчищення постраждалої внаслідок пожежі складів з боєприпасами території поблизу міста Ічня, прилеглих до нього населених пунктів та під'їзних шляхів, виробничих та господарських об'єктів, трас проходження комунікацій електро-, газо- та інших систем життєзабезпечення з метою відновлення їхнього функціонування.

Під час виконання робіт сапери здійснили нетехнічне та технічне обстеження території площею понад 1000 га, вилучили, транспортували та передали представникам Міністерства оборони понад 4000 одиниць сучасних вибухонебезпечних предметів.

Загалом силами Зведеного піротехнічного загону ДСНС, до складу якого входило 150 осіб та 50 одиниць техніки, від вибухонебезпечних предметів та їхніх залишків було очищено близько 80 тис.га, вилучено понад 90 тис. вибухонебезпечних предметів та їхніх залишків. Наразі вся територія 16-кілометрової зони навколо арсеналу очищена від боєприпасів.

За мужність та героїзм, проявлений при виконанні службових обов'язків, чотирьох піротехніків ДСНС Хмельниччини нагороджено відомчими нагородами МВС та ДСНС України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький