Хмельницькі митники провели вишкіл кінологічних команд аеропорту "Бориспіль"

Лише цього місяця підготували 20 кінологічних команд служби авіаційної безпеки з пошуку вибухових речовин, вибухових пристроїв, вогнепальної зброї та набоїв

Провідні фахівці Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з Хмельницького на базі кінологічного центру державного підприємства міжнародний аеропорт "Бориспіль" у грудні поточного року підготували 20 кінологічних команд служби авіаційної безпеки з пошуку вибухових речовин, вибухових пристроїв, вогнепальної зброї та набоїв, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби фіскалів.

"В умовах постійно зростаючої загрози тероризму пріоритетним напрямком діяльності авіакомпаній є безпека пасажирів на всіх етапах авіаперевезення, починаючи з моменту реєстрації на рейс і закінчуючи одержанням багажу в аеропорті призначення, - кажуть у службі. - Кінологічний центр ДП МА "Бориспіль" є частиною структури служби авіаційної безпеки, його основна діяльність спрямована на пошук вибухових речовин, вибухових пристроїв, стрілецької зброї та набоїв до неї."

Використання службових собак стало надійним засобом швидкого виявлення найбільш небезпечних предметів і речовин, які запаковані або знаходяться у схованках.

У ході навчання, яке максимально було наближене до реальних умов роботи, кінологічні команди аеропорту демонстрували фахові результати з пошуку небезпечних предметів. На завершення зустрічі було проведено практичний іспит і кінологічні команди, які успішно його пройшли, отримали сертифікати.

Нагадаємо, нещодавно й на базі Департаменту спецпідготовки та кінологічного забезпечення ДФС України відбулось виїзне практичне заняття для старших інспекторів з кінології.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький