Хмельницькі мажоретки стали лідерами на Чемпіонаті Європи (ФОТО)

У Хорватії команда "Альфа" обійшла усіх суперників на змаганнях з мажорет-спорту

Народний колектив мажореток "Альфа" знову захищав честь країни на 15-ому Чемпіонаті Європи з мажорет-спорту у місті Опатія, повідомляє Depo.Хмельницький ща інформацією прес-служби міськради.

Кращі дівчата колективу наполегливо готувалися усе літо, аби гідно представити 17 нових композицій. Колектив виступав у трьох вікових категоріях: кадетки - молодші, юніорки - середні, сеньйорки - старші. У перший день змагань в Хорватії дует кадеток Заговора Вікторія та Єфімова Софія здобув золоті медалі. У міні-формації - кадет дівчата перемогли своїх конкурентів з 7 європейських країн та стали першими. Юніорки у формації дует та міні посіли 4 місце. Команда "Альфа" стала чемпіоном Європи, отримала кубок та медалі з великим відривом у 1.5 бала від суперників.

Солістки старшої категорії колективу "Альфа" Москаленко Ірина та Понось Марина стали чемпіонками Європи у дуеті, а Ольшанська Дарія та Кравчук Дарія посіли 4 місце, до 3 місця їм не вистачило 0.01 бала. З композицією "Василина" та "Агент 007" команда стала чемпіоном Європи. Наполеглива праця дівчат, художнього керівника Олександра Мильнікова та хореографа Наталії Мильнікової принесла бажані результати: 6 перших місць та багато композицій, котрі увійшли у 10 кращих.

Нагадаєм, Хмельницькі мажоретки здійняли фурор у Франківську.