UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельницькі курсанти-прикордонники запобігли контрабанді майже 5000 пачок цигарок на Буковині

На Буковині курсанти академії Держприкордонслужби завадили переміщенню тютюнових виробів через гірську та річкову ділянку кордону

Про це повідомляє прес-служба НАДПСУ, передає Depo.Хмельницький.

Так, на ділянці відділу "Мамалига" прикордонний наряд, до якого увійшли курсанти Національної академії ім. Б. Хмельницького, виявив 2,5 тисячі пачок сигарет. Тютюнові вироби прикордонники помітили на березі річки Прут. Окрім ящиків із сигаретами, охоронці кордону знайшли й знаряддя для транспортування коробок через річку.

Ще майже дві тисячі пачок сигарет виявив прикордонний наряд у складі курсантів Держприкордонслужби на ділянці відділу "Красноїльськ". Проводячи патрулювання зі спостереженням один із курсантів помітив чоловіка із ношами за спиною. Аби уникнути покарання, порушник вдався до втечі, залишивши товар.

Цигарки доставили до прикордонних підрозділів, згодом їх передадуть представникам ДФС у Чернівецькій області. Тривають пошуки правопорушників.

Нагадаємо, що 11 травня цього року на посилення боротьби з протиправними елементами на державному кордоні на ділянку відповідальності Чернівецького прикордонного загону прибула значна кількість курсантів Національної академії Держприкордонслужби.

Нагадаємо, курсанти Національної академії Держприкордонслужби посилили прикордонні загони Західного регіонального управління, в рамках спільної з ішними правоохоронними органами операції "Кордон-2018"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook