Хмельницькі курсанти-прикордонники підсилили Західні рубежі (ФОТО)

Пару сотень курсантів охоронятимуть найбільш загрозливі напрямки в межах україно-румунського кордону, де спостерігається активізація спроб порушення держрубежу 

Курсанти Національної академії Держприкордонслужби посилили прикордонні загони Західного регіонального управління, в рамках спільної з ішними правоохоронними органами операції "Кордон-2018", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Підкріплення приступило до ознайомлення з ділянкою відповідальності прикордонного загону і вибуло до підрозділів охорони корону.

"В основному новоприбулі резерви будуть застосовуватися на найбільш загрозливих напрямках в межах україно-румунського кордону, де на сьогодні спостерігається активізація спроб порушення держрубежу з метою переміщення контрабандних тютюнових виробів," - зазначає начальник Чернівецького прикордонного загону Олег Вовк.

За його ж словами, дії прикордонних нарядів, в які залучатимуться курсанти корегуватиме безпілотна авіація, екіпажі якої вже працюють на ділянці прикордонного загону.

Такі посилення дозволяють ущільнити охорону кордону, і досягнути високих результатів у боротьбі з незаконною діяльністю у прикордонні, а для курсантів академії на практиці закріпити теоретичні знання.

Нагадаємо, Державний кордон з Румунією та Молдовою торік восени також підсилювали курсантами з Хмельницького.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький