Хмельницькі фіскали виграли в суді "нафтову справу" на вісім мільйонів

Юристи ГУ ДФС у Хмельницькій області виграли у Верховному суді справи на 8 млн грн щодо реалізації паливно-мастильних матеріалів одним з найбільших в Україні нафтотрейдерів

Про це інформує прес-служба ДФС, передає Depo.Хмельницький.

Порушення податкового законодавства виникли у зв'язку із не нарахуванням ТОВ акцизного податку на відпуск нафтопродуктів та скрапленого газу з автозаправних станцій і автомобільних газозаправних станцій у роздріб.

Правова позиція ДФС ґрунтувалась на відповідній законодавчій базі, згідно з якою фізичний відпуск пального з автозаправної станції та/або автомобільної газозаправної станції є операцією з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та оподатковується акцизним податком незалежно від форми розрахунків (в т.ч. при здійсненні розрахунків за допомогою талонів та смарт-карток). Через мережу АЗС здійснюється саме роздрібний продаж нафтопродуктів, а не оптовий, оскільки відпуск пального відбувається через паливо-, масло- та газороздавальні колонки безпосередньо у транспортний засіб, яким споживається таке пальне.

Постановами Верховного Суду від 6 та 7 листопада 2018 року задоволено касаційні скарги територіальних органів ДФС області у двох справах на загальну суму у понад 8 млн грн.

Нагадаємо, загалом з почтаку року юристи ДФС Хмельниччини виграли в судах 600 справ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс