Хмельницькі фіскали штудіювали в Брюсселі

У складі делегації ДФС України в штаб-квартирі Всесвітньої митної організації вели мову про підготовку експертів-тренерів у сфері стратегічного правозастосування та контролю торгівлі

Представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з Хмельницького В‘ячеслав Славінський у складі української делегації взяв участь у семінарі з підготовки експертів-тренерів у сфері стратегічного правозастосування та контролю торгівлі, повідомляє Depo.Хмельницький, за інформацією прес-служби відомства.

У штаб-квартирі Всесвітньої митної організації в Королівстві Бельгія презентували порядок та особливості здійснення спеціалізованої підготовки посадових осіб ДФС на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, зокрема, за напрямом здійснення митного контролю товарів подвійного використання та військового призначення під час їх переміщення через митний кордон України.

Окрему увагу було приділено діяльності Регіонального навчального центру ВМО і Регіонального кінологічного навчального центру ВМО на базі Департаменту СПКЗ, які уже майже рік функціонують у Хмельницькому.

Обговорилли актуальні питання впливу глобалізації на торгівлю стратегічними товарами, нових загроз для держав та бізнесу, багатосторонніх режимів експортного контролю, міжнародних договорів про нерозповсюдження, імплементацію та контроль за дотриманням вимог експортного контролю. Тренери представили учасникам новітні методики підготовки посадових осіб митниці за даним напрямом митної справи, а також через призму аналізу презентацій учасників семінару провели дискусії різних методів викладання матеріалу та надали рекомендації підвищення їх ефективності.

Знання та досвід, отримані представником Департаменту під час зазначеного заходу, будуть застосовані у подальшому процесі спеціалізованої підготовки посадових осіб органів ДФС України, у першу чергу, з питань ідентифікації товарів військового та подвійного використання, які підлягають експортному контролю.

Окрім України участь у семінарі взяли представники митних адміністрацій Австрії, Республіки Чилі, Індонезії, Литовської Республіки, Республіки Маврикій, Республіки Чорногорія, Республіки Панама, Республіки Перу, Румунії, Південної Африки, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

За результатами проведеного семінару всі учасники успішно склали іспит та отримали сертифікат про підтвердження участі у відборі експертів-тренерів Всесвітньої митної організації у сфері правозастосування при здійсненні торгівлі стратегічними товарами.

Нагадаємо, Хмельницький став базовим навчальним центром Всесвітньої митної організації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс