Хмельницькі дільничні поліцейські працюють у форматі "прозорого" офісу (ФОТО)

На Хмельниччині служба дільничих офіцерів поліції проходить активне реформування на відповідність усталеним у Європі принципам community policing - тісної взаємодії поліції і громади

Віднедавна відділ дільничих офіцерів поліції ГУНП в Хмельницькій області почав працювати та приймати відвідувачів у практично прозорому приміщенні, передає Depo.Хмельницький.

Як стверджують у облуправлінні поліції, це свідчить про абсолютну відкритість та відповідність принципам community policing.

"Такий підхід не обмежується боротьбою зі злочинністю. Він є значно ширшим і зачіпає практично всі сфери життя. Філософія community policing передбачає підвищення рівня довіри між поліцією і громадою, посилення соціальної відповідальності громадян, покращення якості послуг, які надає поліція, відкритість та прозорість у роботі", - наголошують правоохоронці.

Усі ці принципи, як своєрідні заповіді дільничого, прописані на стенді у новому приміщенні відділу дільничих офіцерів поліції головного управління, який працює за принципом прозорого офісу. Будь-який мешканець області може звернутися зі своєю проблемою і отримати кваліфіковану консультацію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція