Хмельницькі депутати виділили ще три мільйони на дитсадок у Гречанах

Вартість робіт по облаштуванню та остаточному завершенню ремонту в новому ДНЗ "Козачок" у Гречанах вже "перевалила" за 21 млн грн

Майже три мільйони гривень додали міські обранці на садочок, що має запрацювати на місці колишнього басейну ЗОШ №20 у Гречанах, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

Таке рішення депутати ухвалили під час позачергової 23 сесії міської ради.

Потреба у коштах виникла у зв'язку з корегуванням проектно-кошторисної документації. За інформацією управління капітального будівництва Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради, в процесі здійснення авторського нагляду за ходом реконструкції проектною організацією, технічним наглядом, представниками замовника і підрядника по об'єкту "Реконструкція недобудованого плавального басейну школи №20 під дитячий дошкільний заклад на шість груп по вул.Ричка,1 в м. Хмельницькому" було виявлено ряд додаткових робіт, які не були передбачені початковою проектно-кошторисною документацією, але виконання яких є вкрай необхідним для забезпечення повного циклу робіт та здійснення якісної реконструкції об'єкта.

У скоригованій проектно-кошторисній документації приведено у відповідність заробітну плату у будівництві (3,4 млн грн в 2016 році, 5,2 млн грн в 2017 році, 7,1 млн грн в 2018 році), вартість матеріалів до встановленого індексу інфляції та додаткові роботи (додаткове підсилення перекриття першого поверху, розбирання монолітних бетонних конструкцій, які були засипані землею та будівельним сміттям, збільшення площі благоустрою, улаштування сучасного дитячого майданчика та придбання обладнання для харчоблоку).

Відповідно до скоригованої проектно-кошторисної документації, додаткова вартість робіт становить 2 795 000 гривень. Відповідно до експертного звіту кошторисної частини проектної документації станом на 12 липня 2018 року, загальна вартість робіт складає 21 126 292 гривень.

Офіційне відкриття ДНЗ "Козачок" заплановано приурочити до дня міста. А вже з жовтня садочок буде приймати дітей.

Нагадаємо, у травні міськрада проанонсувала відкриття ДНЗ "Козачок" до 1 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький