Хмельницькі антимонопольники розповіли про основні порушення року минулого

В Хмельницькому відділенні АМКУ підбили підсумки 2018-го

У 2018 році Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 32 порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передає Depo.Хмельницький посиланням на прес-службу АМКУ.

Порушники були оштрафовані на 1,4 млн грн, до державного бюджету сплачено 1,5 млн грн. За результатами перевірок розпочато 27 справ за ознаками порушення конкуренційного законодавства. Із 36 розглянутих проектів рішень органів влади та органів місцевого самоврядування 13 - не погоджено. На вимогу Відділення суб'єкти господарювання та органи влади виконали 64 рекомендації та усунули умови, що сприяють виникненню ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції. Економічний ефект від припинення порушень склав 32 млн грн.

До відділення надійшло 79 заяв та подань, за результатами їх розгляду було розпочато 9 справ та внесені 4 рекомендації за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

За співпраці з СБУ, поліцією, прокуратурою області, Держаудитслужбою протягом 2018 року до відділення надійшло 23 подання, розпочато розгляд 7 справ. Було припинено 16 порушень під час державних закупівель у вигляді спотворення результатів торгів. Загалом 29 суб'єктів господарювання оштрафовані на 1,3 млн грн.

Як повідомили в АМКУ, дослідженнями були охоплені товарні ринки розміщення тимчасових споруд, доступу до об'єктів інфраструктури для розташування технічних засобів телекомунікацій, пайової участі у будівництві, утримання будинків і прибудинкових територій, газопостачання, вивезення твердих побутових відходів, перевезення пасажирів транспортом загального користування, заготівлі молока від індивідуальних господарств населення, лісового господарства, оренди водних об'єктів/земель водного фонду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook