Хмельницьке "Поділля", витримавши подвійний удар, нокаутувало "Арсенал-Київщину"

Хмельницькі футболісти у "матчі за життя", пропустивши першими два голи, все ж здобули перемогу

Хмельницьке "Поділля", витримавши подвій…

"Поділля" у рідних стінах з рахунком 3:2 переграло "Арсенал-Київщину", повідомляє Depo.Хмельницький.

У сьогоднішньому матчі подоляни нарешті змогли по-справжньому порадувати власних вболівальників, адже здобули вольову, видовищну, та головне вкрай важливу з огляду на турнірне становище перемогу.

Розуміючи, що поразка у грі проти "Арсеналу" буде фатальним результатом, подоляни з перших хвилин зустрічі пішли вперед. І перший небезпечний момент вже створили на 12-ій хвилині матчу. Після розіграшу штрафного біля карного майданчику гостей господарі завдали щільного удару головою, якому лише трохи забракло влучності, позаяк м'яч пролетів біля правої "дев'ятки" киян.

На 18-ій хвилині матчу воротарю гостей знову довелось демонструвати свою майстерність, перевівши небезпечний постріл хмельничан на кутовий. Відтак, нічого не передвіщувало неприємностей для господарей, однак біда підкралась несподівано.

На 20 хвилині матчі Денис Бреус з-за меж штрафного майданчику завдав несильного, однак вкрай влучного удару у правий кут воріт подолян. Сергій Дворник хоч і дотягнувся до кулі, однак відвести загрозу не зміг, а "смугастий" залетів у ворота господарей.

Подоляни не знітились і одразу побігли відіграватись, та навіть встигли провести небезпечну атаку, але знову проблеми у захисті дались взнаки. Швидка контратака "Арсеналу" завершилась на 24-ій хвилині автоголом, Назар Ващенко вийшов віч-на-віч з Сергієм Дворником, утім переграти його не зміг, а "круглий", відскочивши від голкіпера, влучив у Миколу Дударенка, а від нього вже рикошетом влетів у пусті ворота.

Отримавши два нокдауни поспіль, хмельничани все ж змогли оговтатись і ще до завершення першого тайму вирівняли становище. Спочатку Владислав Охорончук після скидки головою від Сергія Колесникова, якою останній "відрізав" голкіпера та захисників гостей, проштовхнув м'яч у ворота.

А вже під завісу першого тайму після розіграшу кутового Валерій Степаненко з-за меж карного майданчику потужним ударом лівою у ліву від себе "дев'ятку" забив вкрай ефектний гол.

По перерві, окрилені успіхом та шаленою підтримкою вболівальників, хмельницькі футболісти побігли дотискати суперника.

І це їм майже одразу вдалося. На 52-хвилині зустрічі Алішер Якубов сказав своє вагоме слово бомбардира, елегантним ударом головою у дальню "шістку" замкнувши подачу з кутової позначки та довівши трибуни до екстазу. Це був майже нокаут.

Здобувши гольову перевагу, "Поділля" і не думало утримувати рахунок, утім вперед пішли і гості. "Арсеналу" вдалось створити декілька небезпечних моментів біля воріт господарей, однак впевнено грав Сергій Дворник та захисники. А хмельничани могли забити і вчетверте, проте, на жаль, влучили у стійку. Власне, матч і завершився з рахунком 3:2.

Після гри тренер господарів Аркадій Баталов зазначив, що гра власних вихованців йому сьогодні сподобалась, і він був впевнений у їх перемозі навіть після двох пропущених голів, позаяк хлопці значно додали в агресії.

Відтак, хмельничани здобули свою п'яту перемогу та з 19 заліковими балами залишили останню сходинку турнірної таблиці. Утім розслабитись у наступних турах подоляни аж ніяк не можуть, адже вони лише за кращою різницею м'ячів випереджають аутсайдера "Суднобудівник".

А у прийдешній грі хмельницькі футболісти вже 17 травня зустрінуться на виїзді з "Тепловиком-Прикарпаття", який наразі йде десятим.