Хмельницьке "Поділля" вчергове програло на виїзді

Попри гідну гру, хмельницькі футболісти знову не здобули очок на виїзді

Хмельницьке "Поділля" вчергове програло…

ФК "Поділля" у гостях програло "Інгульцю-2" з Кіровоградщини з рахунком 0:2, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу "Подолян".

У виїзному матчі з лідерами вкотре дались взнаки "дірки" у захисті. Адже подоляни пропустили вже у дебюті зустрічі.

Так, на 11-ій хвилині гри Дмитро Сидоренко після подачі з кутової позначки в один дотик замкнув ближню штангу воріт гостей.

До честі подолян, вони одразу перехопили ініціативу, позаяк остання сходинка у турнірній таблиці змушує здобувати залікові бали. Ще до перерви хмельничани могли забити тричі. Однак у цьому матчі у головного бомбардира гостей Алішера Якубова, на жаль, "збився приціл". Капітан хмельничан двічі завершував швидкі атаки своєї команди, але спочатку після флангової передачі Яна Морговського удар заблокував захисник, а другому пострілу з забійної дистанції забракло влучності. Міг відзначитись і Олексій Колесников, утім знову не пощастило.

По перерві територіальну та ігрову перевагу відвоювали господарі, які змусили подолян деякий час грати без м'яча. Посприяла цьому і вимушена заміна у хмельничан. Владислав Гресь отримав струс мозку, саме тому Аркадій Баталов і випустив на поле Ліповуза.

Свою перевагу господарі втілили у гол на 60-ій хвилині матчу. Після м'якої подачі у карний майданчик гостей Дмитро Сидоренко головою переправив м'яч у ворота "Поділля" і зробив "дубль".

Та хмельничани не знітились, адже знову пішли в атаку. Більше того, гості мали нагоди, аби принаймні відквитати один м'ям, утім чудову гру продемонстрував голкіпер господарей Максим Гурідов, зробивша кілька "сейвів". А подоляни продовжували марнувати нагоди.

Зокрема, не щастило Ліповузу та Колесникову. Кульмінацією невезіння став вихід "два на одного" від Якубова та Колесникова, який подолян успішно "запороли".

"Так, у "Інгульця-2" непогана команда, та по грі справедливим результатом була би нічия. Але якщо ми не забиваємо, то ми ніколи не виграємо", - підсумував після зустрічі коуч ФК "Поділля" Аркадій Баталов.

Відтак, хмельничани знову залишились без очок та відпустили своїх конкурентів у боротьбі за "виживання". Позаяк "Арсенал-Київщина" та запорізький "Металург" здобули перемоги.

Власне, у наступному турі, що відбудеться 13 травня, подоляни на рідній арені гратимуть саме з "Арсеналом-Київщиною". Відтак, у цій грі господарів влаштує лише перемога.

Нагадаємо, у минулому турі ФК "Поділля" та вінницька "Нива" уклали "мирову".