Хмельницьке "Поділля" поклало на лопатки галицьких "Левів"

Хмельницькі футболісти здобули третю перемогу в сезоні

Хмельницьке "Поділля" поклало на лопатки…

На власному полі ФК "Поділля" перемогло футбольний клуб "Львів" з рахунком 2:0, повідомляє Depo.Хмельницький.

Після скандальної поразки у минулому турі від "Арсенала-Київщини" турнірне становище змушувало хмельничан здобувати залікові бали. Проте і львів'янам, які через поразку від "Агробізнеса" відкотились у турнірній таблиці з четвертої на п'яту сходинку, теж необхідні були очки. Саме тому матч і видався бойовим - з великою кількістю ігрових стиків та боротьби, але з невеликим числом гольових нагод через значну ціну помилки.

Перший удар у чужі ворота "Поділля" завдало вже на першій хвилині поєдинку - Сергій Швець після розіграшу кутового несильно пробив у руки Геричу. Надалі гра надійно перейшла у центр поля майже без моментів біля воріт обидвох суперників.

Втім, всередині першого тайму, на 25 хвилині, стався найсуперечливіший епізод у зустрічі. Андрій Муляр стрімко увійшов до карного майданчика гостей та впав у боротьбі з Борисом Орловським. Здавалося, що львів'янин зіграв не зовсім чисто, але лайнсмен зафіксував оффсайд вже після контакту двох гравців.

Кінцівка ж першої половини зустрічі була за гостями - вони закрили "Поділля" на власній половині та подали декілька серій кутових. Однак витиснути щось по-справжньому небезпечне зі стандартів не змогли.

Другий тайм розпочався із цілком рівної боротьби, у якій більше пощастило господарям. Адже на 56 хвилині хмельничани показали гостям, як потрібно реалізовувати корнери. З другої спроби подача Андрія Муляра від кутового прапорця знайшла свого адресата - Степана Рижука, який акцентованим ударом головою відправив "смугастого" у праву "дев'ятку" воріт гостей.

Після голу гра продовжувала точитись переважно в центрі поля з великою кількістю втрат з обох сторін. Тому у гостей всі спроби відігратись, якщо вони і були, виглядали дуже непереконливо. Щось схоже на небезпеку галичани створили на 68 хвилині - Зайчук навісив зі штрафного, а форвард гостей Кисленко спромігся нанести несильний удар головою, з яким легко впорався Сергій Дворник. Натомість на 71 хвилині зустрічі хмельничанам вдалась стрімка та результативна атака. Кирило Бабак пройшов лівим флангом і прострілив у центр карного майданчика гостей на набігаючого Морговського, а Ян в один дотик замкнув передачу у ворота ФК "Львів".

Пропустивши вдруге, львів'яни через вдалий пресинг господарів налагодити контргру вже не змогли. Водночас, хмельничани мали шанс забити і втретє. На 82 хвилині Котюн "обікрав" захисника галичан Бухала та вийшов віч-на-віч з Геричем, однак переграти голкіпера не зміг. Власне, з рахунком 2:0 зустріч і завершилась.

Відтак, у 16 турі подоляни цілком заслужено реваншувались за розгром, який їм влаштували футболісти з міста Лева у третьому, продемонструвавши при цьому передусім силу командного духу та, напевне, найкращу наразі гру в сезоні, попри відсутність номінальних форвардів та минулорічних лідерів колективу.

Завдяки перемозі "Поділля" з 11 очками принаймні на день обійшло житомирське "Полісся" у турнірній таблиці, підійнявшись на восьму сходинку. А вже 21 жовтня на хмельничан очікує серйозний іспит на виїзді у грі з третьою командою групи "А" - тернопільською "Нивою".

Склади команд:

"Поділля": Дворник, Гресь, Швець (Ватав, 46), Рижук, Бельчич, Ліповуз, Охрончук, Джурко, Муляр (Котюн, 68), Морговський (Маховка, 90+1), Бабак. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

"Львів": Герич, Зайчук, Бухал, Бариляк, Матушевський, Панасюк, Орловський, Савошко (Романчук, 83), Коблюк, Омельченко (Поручинський, 70), Кисленко. Головний тренер: Андрій Чіх.

Нагадаємо, у минулому турі хмельничани при суперечливому суддівстві поступились на виїзді "Арсеналу-Київщині".