Хмельницьке "Поділля" не змогло здобути очок на Тернопільщині

У рамках 10-го туру "Поділля" у Вишнівці поступилось місцевій "Ниві"

Хмельницьке "Поділля" не змогло здобути…

У рамках 10-го туру футбольного Чемпіонату України у Другій Лізі хмельницьке "Поділля" з рахунком 2:3 поступилось у гостях "Ниві" з Вишнівця, повідомляє Depo.Хмельницький.

Господарі капітально взялись за справу вже у першому таймі. Власне, почалося все з автоголу у виконанні Владислава Охрончука, а за 12 хвилин лінія захисту "Поділля" провалилася ще раз, дозволивши Олександру Апанчуку реалізувати вихід один на один.

Після перерви шанси гостей на здобуття очок стали ще примарнішими. Адже на 53 хвилині після фолу у власній штрафній хмельничани втретє пропустили з пенальті - забив Ігор Вонс.

Відтак, гостям вже не було чого втрачати і "подоляни" пішли вперед. Натомість господарі трохи заспокоїлись. На 68 хвилині Андрій Джурко відгукнувся на флангову передачу Артема Макарченка і один м'яч відіграв, а на 86 хвилині взяв гру на себе Ян Морговський. Так, влучити у ціль його пострілу допомогли рикошет та везіння. З таким рахунком матч і завершився.

Нагадаємо, нещодавно "Поділля" залишили два лідери клуба.