Хмельницька шпажистка стала абсолютною чемпіонкою на міжнародному турнірі з фехтування

На Кіпрі відбувся міжнародний турнір з фехтування серед дітей у двох вікових категоріях до 17 та до 14 років

Хмельницька шпажистка стала абсолютною ч…

Єва Мазур з Хмельницького святкувала абсолютний успіх на міжнародному турнірі з фехтування у Кіпрі Cyprus Talents Cup, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

У турнірі брали участь спортсмени з Болгарії, Греції, Кіпру, США, Румунії, Тунісу, Великобританії, Росії, Кувейту, Кіпру, Франції та України.

Хмельничанка здобула першість одразу у двох вікових категоріях - U14 та U17. Попри стартову поразку, Єва не знітилась та у довершеному стилі перемогла в усіх наступних боях, здобувши золоті нагороди.

Ще один представник Хмельниччини 12-річний Данило Мазур змагався у категорії U14. Хлопець без поразок пройшов відбірковий турнір, проте у півфіналі лише одним уколом поступився росіянину, відтак здобув "бронзу".

Обидва юних спортсмени є вихованцями дитячо-спортивної школи регіону.

Нагадаємо, кам'янецькі борці здобули чотири "золота" на Чемпіонаті України.