Хмельницька прикордонна академія братиме участь у проекті з питань гендерної проблематики у вишах

НАДПСУ ім. Б. Хмельницького увійшла до складу дев'ятьох військових вишів, які братимуть участь в пілотному проекті "Врахування ґендерних питань у навчальних програмах навчальних закладів сектору безпеки і оборони"

Про це інформує прес-служба Національної академії Держприкордонслужби ім. Б.Хмельницького, передає Depo.Хмельницький.

Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького увійшла до складу 9 військових вищих навчальних закладів України, які братимуть участь в пілотному проекті "Врахування ґендерних питань у навчальних програмах навчальних закладів сектору безпеки і оборони". Проект започатковано Офісом Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за всебічної підтримки ООН Жінки в Україні.

Метою дворічного проекту є включення ґендерної проблематики до навчальних програм освітніх закладів сектору безпеки і оборони України шляхом розробки методичних матеріалів та опрацювання навчальних програм з відповідної тематики для підвищення рівня обізнаності та всебічного забезпечення політики рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків в секторі безпеки і оборони.

Для активної участі у вказаному проекті Державна прикордонна служба України створила експертну робочу групу з питань інтеграції ґендеру в навчання, представники якої були присутні на нараді. Крім того, було проведено аналіз навчальних програм та курсів Національної академії на предмет врахування ґендерного компоненту за запропонованим Секретаріатом Кабінету Міністрів України та структурою ООН Жінки в Україні алгоритмом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький