Хмельницька інфеційна лікарня переповнена: Хворі продовжують поступати

У лікарні, яка розрахована на 150 ліжок, вже перебуває 168 хворих. До того ж є й нестача препаратів

В Хмельницьку міську інфекційну лікарню продовжують масово поступати хворі на кір, ГРВІ, у тому числі грип, - ускладнені пневмоніями. Про це написала на своїй сторінці в Фейсбук головний лікар Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксана Піддубна, повідомляє Depo.Хмельницький.

На сьогодні в лікарні, яка розрахована на 150 ліжок перебуває 168 хворих, серед яких:
- 64 хворих на кір (26 дорослих, 38 дітей), серед них - 42 з міста (21 дорослий, 21 дитина). Серед госпіталізованих хворих на кір - тільки 10 дорослих та 11 дітей були щеплені проти кору.
- 65 хворих перебувають на лікуванні з діагнозом ГРВІ, серед яких 11 хворих - на грип (9 з міста).

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії у важкому стані: 1 дитина 13 років з міста, хвора на грип, ускладнений пневмонією, а також 5 хворих на кір (в боксах), ускладнених пневмонією (2 з міста, 3 з районів) та 2 дитини з менінгококовою інфекцією (менінгококцемія, менінгіт) із Славутського району.

"В лікарні посилено санепідрежим, медперсонал працює з перенавантаженням, - розповідає головлікар. - Має місце дефіцит ліків та кисневих концентраторів для хворих, які лежать в боксах, - в зв'язку з чим було звернення в Департамент охорони здоров'я Хмельницької ОДА, управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради, Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також до фармацевтичних фірм."

Нагадаємо, напередодні від менінгіту померло немовля в Чемеровецькому районі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook