Хмельниччина значно наростила об'єми експортованих товарів

Бізнес-спільнота Хмельниччини збільшила свій експортний потенціал за усіма показниками
Depo.
14 червня 2016 09:41
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина значно наростила об
Хмельниччина значно наростила об'єми експортованих товарів

Протягом п‘яти місяців 2016 року вагові обсяги оформлених експортних товарів склали 244 тисячі тонн, що на третину більше проти відповідного періоду 2015 року.

Про це Depo.Хмельницький повідомили в прес-службі ДФС області.

У грошовому еквіваленті загальний товарообіг експортованої продукції склав понад 1,7 мільярда гривень, що на 7% перевищує минулорічну вартість проданих за кордон товарів.

За звітний період митницею оформлено понад 5 тисяч експортних декларацій.

Найбільше товарів було експортовано до Польщі. Їх вартість склала 372 мільйони гривень, що становить 21% від загальної вартості усього подільського експорту. У порівнянні з минулим роком це вдвічі більше за ціновими показниками.

Ця сусідня західна країна найчастіше купляла у подільських бізнес-партнерів меду, кукурудзу, кабелі, соєві боби, санітарно-технічні вироби та олію.

На другому місця серед країн Європейського Союзу, які експортують товари з Хмельниччини, - Великобританія. Їх вартість становить 254 мільйони гривень. Це 15% від загальної вартості експортованої краянами продукції.

Збільшення обсягів продажу відбулось на третину. Переважно до Туманного Альбіну експортувались солод, лічильники подачі газу та лісоматеріали.

"Збільшення експортних надходжень стимулює розвиток вітчизняного бізнесу та валютні надходження до бюджету. Тому хмельницькі митники оптимізували тривалість оформлення товарів, що відправляються за кордон та забезпечили стовідсотковий електронний сервіс. Також у роботі із підприємствами-експортерами активно такі сучасні новаційні проект, як євросертифікати, та передовий зарубіжний досвід, який сприяє розвитку бізнесу", - розповів начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та