UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельниччина втратила лідерство у рейтингу формування громад, - Мінрегіон

Мінрегіон оприлюднив черговий рейтинг областей щодо формування спроможних громад, у якому Хмельницька область "сповзла" з першого на п'яте місце.

Хмельниччина втратила лідерство у рейтин…

Мінрегіон змінив параметри рейтингу областей щодо формування спроможних громад, передає Depo.Хмельницький за інформацією міністерства.

Відтепер у рейтингу не враховується кількість створених об'єднаних громад (ОТГ) в області, а у показниках чисельності населення та площі враховуються дані не лише ОТГ, а й міст обласного значення. Також на місце регіону у рейтингу впливає кількість районів в області, де не відбуваються процеси об'єднання, а також кількість міст обласного значення, до яких приєдналися сусідні громади. З'явився також параметр покриття території регіону перспективним планом.

Якщо ще у грудні 2018 року Хмельниччина булі лідером в Україні щодо формування спроможних громад, то згідно останнього рейтингу Мінрегіону Хмельницька область посідає п'яте місце.

Кількість створених об'єднаних громад (ОТГ) на Хмельниччині - 45, і цей показник "тягнув" область вгору. Тепер же у цьому рейтингу включена кількість районів, у яких не створено жодної ОТГ. У нас в області таких три: Ізяславський, Старокостянтинівський та Віньковецький.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook