Хмельниччина в когорті кращих за темпами сплати податків до загального фонду держбюджету

Податкові надходження платників у 2018 році зросли більш яе на 20%

Хмельниччина займає лідируючі позиції в Україні за темпами наповнення державного бюджету, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби фіскалів області.

"Область посіла одне із провідних місць в Україні за темпами сплати податків до загального фонду державного бюджету у 2018 році. Це результат ефективної і якісної командної роботи, досягненням якого стала сумлінна сплата податків соціально відповідальним бізнесом та сучасний податковий супровід цього важливого процесу," - каже начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Загалом відповідно до фінансового розподілу до держбюджету платники податків області спрямували понад 4 мільярди гривень. При цьому темп росту податкових надходжень склав 121%, що у грошовому виразі становить майже 700 мільйонів гривень. Додатково до завдання надійшло понад 130 мільйонів гривень.

Доходи місцевих бюджетів краю склали 5,6 мільярда гривень. Додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло близько 290 мільйонів гривень податкових платежів. Темп росту надходжень досяг 122%, що в абсолютній сумі становить більше 1 мільярда гривень.

Цьогоріч фіскали планують продовжувати реалізацію комплексу заходів з легалізації трудової зайнятості та підвищення рівня заробітної плати, активно використовуючи такий дієвий орган як відповідні комісії при райдержадміністраціях та об‘єднаних територіальних громадах.

Фахівці ДФС вбачають невикористані резерви у сплаті податку на нерухомість та оподаткуванні землі, подальшому погашенні боргу з такого пріоритетного платежу, як єдиний соціальний внесок.

Нагадаємо, минулоріч податкові надходження на Хмельниччини сягнули позначки 10 млрд грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook