ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Хмельниччина стала третьою за рівнем демократії у державі

Асоціація регіональних аналітичних центрів за підтримки National Endowment for Democracy здійснила дослідження демократичного розвитку регіонів України

Depo.
19 травня 2017 19:10
ФОТО: depo.ua

Хмельницька область здобула третє місце у державі за рейтингом демократичного розвитку, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Рівень демократії на теренах держави протягом листопада 2016 - січня 2017 років у рамках проекту "Сприяння реформам та розвиток підзвітності в регіонах України" досліджувала Асоціація регіональних аналітичних центрів за підтримки National Endowment for Democracy.

Власне, у рейтингу взяли участь 24 області України, окрім тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей.

Опитування охопило 10 розділів, які мають безпосередній стосунок до рівня демократичного розвитку на кшталт: "Стану реалізації громадсько-політичних прав людини", "Соціально-економічного стану", "Громадської активності і самоорганізації громадян", "Стану засобів масової інформації", "Міжетнічних та конфесійних відносин", "Політичної активності, діяльності партій, організації і проведення виборів", "Децентралізації та діяльності органів місцевого самоврядування", "Рівня безпеки, органів правопорядку", "Корупції" та "Якості роботи державних адміністрацій на регіональному рівні".

Відтак, Хмельниччина у загальному рейтингу посіла 3 місце з відсотковим еквівалентом – 3,40%.

Водночас за коремими показниками Поділля посіло і перше місце у державі. Зокрема, за захистом прав людини та громадською активністю, а другим було за станом ЗМІ, політактивністю, децентралізацією та діяльністю держадмінстрацій.

Нагадаємо, хмельничани заможності надають перевагу вдвічі більше, аніж демократії.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері