Хмельниччина стала беззаперечним лідером з агрострахування

Презентували результати дослідження ринку агрострахування сільськогосподарської продукції в Україні в 2016 році
Depo.
18 жовтня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина стала беззаперечним лідером з агрострахування
Хмельниччина стала беззаперечним лідером з агрострахування

Сьогодні у столиці відбувся кругий стіл на тему "Аналіз ринку агрострахування в Україні: висновки та основні тенденції", передає Depo.Хмельницький з посиланням на Агроньюз.

Як зазначила Вікторія Якубович, консультант з питань агрострахування проекту IFC "Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії", показники 2016 року свідчать про певне пожвавлення ринку агрострахування. Загалом, за її словами, у 2016 році страхові компанії уклали 787 договорів страхування, зокрема 317 на зимовий та 470 на весняно-літній періоди.

Беззаперечним лідером страхування у 2016 році є Хмельницька область. Тут було укладено 95 договорів на площах 115, 2 тис. га.

Як відзначають експерти, у 2016 році аграрії найбільше страхували озимі пшеницю, ріпак, ячмінь, сою, а також соняшник і  кукурудзу.

Найбільше виплат страховики здійснили за договорами страхування озимої пшениці (66 % від загального обсягу виплат), та озимим ріпаком (31,5 %).

Обсяг страхових виплат у Хмельницькій області склав 4,4 млн грн, у Харківській – 2,7 млн грн, у Тернопільській – 2,1 млн грн.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт