ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельниччина спрямувала для армії більше 50 мільйонів гривень

Найбільше на зміцнення обороноздатності України внесли працівники промислових підприємств та бюджетники краю
Depo.
21 березня 2016 14:02
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина спрямувала для армії більше 50 мільйонів гривень
Хмельниччина спрямувала для армії більше 50 мільйонів гривень

З початку року платники податків області віддали на потреби ЗСУ 50,9 мільйона гривень військового збору, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією податківців.

Це на 10 мільйонів гривень перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Загалом з часу введення військового збору, тобто з 3 серпня 2014 року, подоляни сплатили до державного бюджету 293 мільйони гривень патріотичного податку.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) і сплату (перерахування) військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків; податкові агенти (для оподатковуваних інших доходів із джерела їх походження в Україні).

Відтак, відповідно до норм Податкового кодексу оподатковується заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати.

Військовий збір також стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри. Оподаткуванню підлягають теж доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг).

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та