Хмельниччина провела Skype-конференцію з Міністерством аграрної політики та продовольства України

Регіони надали пропозиції щодо внесення змін до існуючих порядків використання коштів та обговорили стан використання коштів

Відбулась Skype-конференція з Міністерством аграрної політики та продовольства України з питання сприяння ефективній реалізації програм підтримки галузей агропромислового комплексу, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Департаменту агропромислового розвитку.

В ході наради обговорили стан використання коштів державного бюджету спрямованих для підтримки агропромислового комплексу та проблемні питання, що виникли в ході реалізації державних програм, зокрема підтримки фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів.

Регіони надали пропозиції щодо внесення змін до існуючих порядків використання коштів.

З початку року за програмою "Державна підтримка галузі тваринництва" через Департамент профінансовано спец. дотацію для фізичних осіб, що утримують молодняк до 13 місячного віку - 64 людям на суму 110,2 тис.грн. На сьогодні прийнято документи та сформовано відомість на виплату спец. дотації на суму понад 5 млн. грн.

За програмою "Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників" станом на 02.08.2018 року до Мінагрополітики подано заявки 6-ти підприємств з 5 районів на отримання часткової компенсації вартості придбаних саджанців, профінансовано в сумі 933 тис. грн.

Відповідно до розподілу бюджетних асигнувань на 2018 рік за програмою "Державна підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів" для області передбачено 3,6 млн. грн., департаментом профінансовано 566,6 тис. грн..

Міністерством аграрної політики і продовольства України по Хмельницькій області профінансовано:

дотацію за утримання корів у сільгосппідприємствах на загальну суму 14,3 млн. грн. для 54 підприємств за понад 19 тис. голів корів;
часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання на загальну суму 8,95 млн. грн. 65 підприємствам за 143 одиниці техніки та обладнання;
часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції для одного суб'єкта господарювання на суму 22,65 млн. грн. за 2 об'єкта будівництва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький