Хмельниччина прийняла естафету пам'яті "Слава визволителям України" (ФОТО)

У день 75-річчя звільнення Полонного від фашистських загарбників,  Полонщина першою в області перейняла естафету від жителів Житомирщини

Полонщина першою в області прийняла Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ХОДА.

Готуючись до гідного відзначення 75-ти річчя визволення України від фашистських загарбників, як дань шани поваги і вічної пам'яті тим людям, які на своїх плечах винесли весь тягар воєнного лихоліття, в Україні проходить естафета пам'яті "Слава визволителям України". Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі сходу на захід.

9 січня 2019 року, між іншим в день 75-ї річниці звільнення Полонного від фашистських загарбників, Полонщина першою в області перейняла естафету пам'яті "Слава визволителям України" від Баранівського району Житомирської області.

Перед початком урочистої частини учасники заходу вшанували світлу пам'ять воїнів Другої світової війни, поклавши квіти та вінки до підніжжя пам'ятників, пам'ятних знаків, братських могил та обелісків.

Продовжився захід в міському будинку культури. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували тих, хто в роки Другої світової війни віддав своє життя за мир в нашій державі.

Нагадаємо, солдата, що пропав безвісти в 1941 році, перепохоронили минулої осені на Хмельниччині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький