Хмельниччина отримала бюджет на наступний рік

Сьогодні, 21 грудня, на пленарному засіданні 23-ї сесії більшістю голосів облрада схвалила обласний бюджет Хмельницької області на 2019 рік

Про це повідомляє Depo.Хмельницький.

Прогнозні показники доходів загального фонду обласного бюджету на 2019 рік, у порівнянні із очікуваними надходженнями у 2018 році, збільшено на 68,5 млн грн (на 8%) та становлять 929,58 млн гривень. Таке збільшення пов'язано із підвищенням рівня мінімальної заробітної плати із 3 723 до 4 173 гривень.

Основним джерелом надходжень обласного бюджету є податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого становить 88,5% від прогнозного показника доходів загального фонду 2019 року.

Фінансовий ресурс обласного бюджету на 2019 рік сформовано з урахуванням Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України та основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку України на 2019 рік. Видаткова частина сформована на основі поданих головними розпорядниками коштів обласного бюджету бюджетних запитів та забезпечує в повній мірі видатки на оплату праці працівників бюджетної сфери.

Загальний обсяг видатків обласного бюджету на 2019 рік визначено у сумі 7,6 млрд грн, з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 6,7 млрд грн та видатків спеціального фонду бюджету - 763 млн гривень.

Нагадаємо, на сесії депутати вирішили перенести на наступний рік пиватизацію 12 об'єктів спільної власності ОТГ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook