Хмельниччина "наторгувала" з іноземцями чи не півтора мільярда гривень

Бізнес-спільнота краю власне на таку суму поповнила бюджет за рахунок митних платежів
Depo.
11 серпня 2016 21:27
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина "наторгувала" з іноземцями чи не півтора мільярда гривень
Хмельниччина "наторгувала" з іноземцями чи не півтора мільярда гривень

На Хмельниччині за рахунок міжнародної торгівлі з початку року до бюджету надійшло 1,3 мільярда гривень, повідомляє Depo.Хмельницький

"У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року державний бюджет отримав митних платежів більше на 260 мільйонів гривень, - кажуть в прес-службі ДФС області. - Цього року на Хмельницькій митниці ДФС середньоденні нарахування становлять 9,1 мільйона гривень, тоді як торік вони становили 6 мільйонів гривень."

Цьогоріч оформлено понад 16 тисяч митних декларацій, при цьому кількість експортних митних декларацій зросла до 7221, кількість імпортних МД склала 6379 одиниць.

"Ми активно використовуємо митні електронні сервіси для поліпшення якості обслуговування бізнесу та прискорення митного оформлення товарів. Наразі триває перехідний період з впровадження такої сучасної європейської моделі як "Єдине вікно". Це нововведення дозволить підприємцям подавати документи для митного оформлення лише в електронному вигляді, що сприятиме поліпшенню умов для зовнішньоекономічної діяльності бізнесу," – зазначає начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та