ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельниччина "накупувала" за кордоном товарів на 2 мільярди гривень

Протягом першого півріччя 2015 року бізнес-спільнота ввезла на територію Хмельниччини 90 тисяч тонн іноземної продукції на суму понад 2 мільярди гривень
Depo.
17 липня 2015 14:09
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина "накупувала" за кордоном товарів на 2 мільярди гривень
Хмельниччина "накупувала" за кордоном товарів на 2 мільярди гривень

Понад 50 країн світу поставляють товари на терени Хмельниччини. Про це Хмельницький.depo.ua повідомили у прес-службі ДФС у Хмельницькій області.

Найбільшим попитом у подолян синтетичний лінійний поліетилен. Для потреб вітчизняного виробництва зазначеної продукції було ввезено на суму майже 300 мільйонів гривень.

Також на терени Хмельниччини підприємці ввозили сільськогосподарську техніку та обладнання, запасні деталі до автомобілів, промислові товари тощо.

При цьому митне оформлення зарубіжних товарів принесло до казни понад 660 мільйонів гривень.

Основними постачальниками зарубіжних товарів є країни Євросоюзу та країни Азії. Найбільше у першому півріччі поточного року подоляни купували різноманітну продукцію бізнес-партнерів з сусідньої Польщі.

Зокрема, імпорт польських товарів склав 599 мільйонів гривень, що становить 27% від вартості всього імпорту. Так, польські бізнесмени здебільшого поставляли на Хмельниччину полімери етилену та запасні частини до автомобілів, прокат плоский, а також промислові товари та обладнання, сільськогосподарську техніку.

У Великобританії, Німеччині, Литві та Угорщині подоляни купували нафтопродукти.

Різноманітні промислові товари та обладнання доставлено з Чехії, Румунії, Білорусі, Китаю.

Придбана у цьому році потужна сільськогосподарська техніка, ввезена з Бельгії, Польщі та Німеччини, Нідерландів, Словенії та Іспанії, допоможе аграріям Хмельниччини у вирощуванні та збиранні урожаю.

Загалом у першому півріччі 2015 року інспекторами Хмельницької митниці ДФС оформлено 4063 митних декларацій у режимі "імпорт".

Більше про бюджетні надходження читайте на khm.depo.ua