ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельниччина може стати сучасним центром розвиненої легкої промисловості

Такого висновку дійшли представники громадськості та бізнес-спільноти краю
Depo.
16 лютого 2016 15:45
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина може стати сучасним центром розвиненої легкої промисловості
Хмельниччина може стати сучасним центром розвиненої легкої промисловості

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС, ініціював розмову актив регіональної ради підприємців та громадської ради при Державній фіскальній службі Хмельницької області.

За "круглим столом" ряд перспективних пропозицій внесли відомі на Поділлі та за його межами представники громадськості Наталія Потапова та Наталія Бєлякова, які виводять легку промисловість краю у розряд домінуючих сегментів розвитку економіки краю. І це не лише відомі ідеї із запровадження зони експертної переробки, а й створення мережі виробництв, які забезпечуватимуть повний цикл виготовлення якісних виробів, що користуються попитом в Україні та за її межами.

Зараз вироби з текстилю, модний дитячий одяг, жіночу білизну Хмельниччина відправляє до країн Євросоюзу. І цей товар знаходить там відповідний попит.
Відомий науковець професор Хмельницького університету "Поділля" Михайло Войнаренко розповів про досвід, який здобув даний виш у пошуку та впровадженні розробок з розвитку легкої промисловості, про залучення до цього перспективної молоді.
Розмови про можливості перетворення Хмельниччини на бізнес-середовище, де би процвітала сучасна легка промисловість тривають давно, але тільки зараз вони починають реалізовуватись у реальні проекти.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та